Czym jest Baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych to platforma administrowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Znajdziesz na niej oferty kursów i szkoleń, na które można uzyskać dofinansowanie. W zależności od wielkości Twojego przedsiębiorstwa możesz ubiegać się o zwrot od 50% do 80% kosztów szkolenia.

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Dofinansowanie jest skierowane do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub zatrudnionych w mikro-, małych i średnich przedsiębiorstwach. (Uwaga! W projekcie nie uczestnicą woj. mazowieckie i pomorskie!).

Dofinansowanie kursów CEDUS w kilku krokach:

a) Zgłoś się na szkolenie CEDUS na stronie https://www.cedus.edu.pl/kalendarium. Podczas rejestracji pamiętaj, żeby zaznaczyć, że ubiegasz się o dofinansowanie w ramach Bazy Usług Rozwojowych.

b) W opisie wybranego szkolenia CEDUS pobierz kartę szkolenia. W dokumencie znajdziesz m.in. numer usługi.

c) Skontaktuj się z Operatorem w swoim województwie. Listę Operatorów znajdziesz tutaj (w części: „Podmiotowe Systemy Finansowania): https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie Zgłaszając się do odpowiedniego Operatora dla Twojego województwa, zapisz numer danej usługi, która jest dostępna w pobranym dokumencie PDF.

(Uwaga! Rozpatrzenie wniosku może trwać od 2-4 tygodni, dlatego prosimy o składanie wniosków z odpowiednim wyprzedzeniem!)

d) Zaraz po otrzymaniu decyzji o dofinansowaniu należy podpisać umowę z Operatorem. Potem możesz zarejestrować się na wybrane szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych oraz zapłacić zgodnie z wytycznymi otrzymanymi przez Operatora.

e) Po zakończonym szkoleniu należy wypełnić ankietę, a potem zgłosić się do Operatora w celu rozliczenia wydarzenia.
 

Kilka wskazówek:

• Wniosek o dofinansowanie usługi rozwojowej znajdziesz na stronie swojego operatora.
• Nie wykonuj płatności za szkolenie, zanim nie podpiszesz umowy o dofinansowanie z Operatorem Twojego województwa. Tak samo nie wypełniaj zgłoszenia w Bazie Usług Rozwojowych zanim nie podpiszesz umowy z operatorem
• W razie problemów na którymkolwiek etapie – chętnie Tobie pomożemy!


Kursy z dofinansowaniem20.11.2022

MRI stawów obwodowych - kończyna górna
Kierownik naukowy - dr n. med. Rafał Obuchowicz

Więcej informacji3.12.2022

MR i TK | Diagnostyka obrazowa raka prostaty
Kierownik naukowy - dr n. med. Jakub Pałucki

Więcej informacji10.12.2022

MR i TK | Diagnostyka obrazowa miednicy
Kierownik naukowy - prof. dr hab. n. med. Monika Bekiesińska-Figatowska

Więcej informacji