Poznaj ofertę kursów USG

W żadnej innej dziedzinie potrzeba “bycia na bieżąco” nie jest sprawą tak konieczną. jak w medycynie. Jednocześnie praca lekarza klinicysty jest niezwykle absorbująca. Jak zatem znaleźć czas na podnoszenie swoich kwalifikacji? Z pomocą przychodzi Centrum Edukacji Obrazowej CEDUS. Oferujemy profesjonalne kursy USG w dogodnej dla Państwa formie. Uczestnicy mogą wybierać spośród szkoleń stacjonarnych i hybrydowych. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Jaka jest nasza oferta?

W tym miejscu znajdziesz wszelkie informacje dotyczące szkoleń: szczegóły związane z programem kursu, jego formą oraz naszymi Wykładowcami.Najbliższe kursy USG7-8.06.2024

USG tarczycy i szyi
Kierownik naukowy - dr n. med. Ewa Gorczyca-Wiśniewska

Więcej informacji13-15.09.2024

USG jamy brzusznej dla zaawansowanych
Kierownik naukowy - doc. dr n. med. Andrzej Smereczyński

Więcej informacjijesień 2024

USG piersi jako część kompleksowej diagnostyki chorób piersi
Kierownik naukowy - dr n. med. Ewa Gorczyca-Wiśniewska

Więcej informacjijesień 2024

USG stawu ramiennego
Kierownik naukowy - dr hab. n. med. Michał Podgórski

Więcej informacjijesień 2024

USG stawu kolanowego
Kierownik naukowy - dr hab. n. med. Michał Podgórski

Więcej informacjiUSG przezciemiączkowe, kanału kręgowego i szyi w pediatrii
Kierownik naukowy - dr n. med. Michał Brzewski

Więcej informacjiKurs podstawowy z zakresu badania ultrasonograficznego jamy brzusznej
Kierownik naukowy - dr n. med. Maciej Jędrzejczyk

Więcej informacji


Komu dedykujemy nasze kursy?

Mało które badanie cieszy się we współczesnej medycynie taka popularnością jak USG. Jego dostępność i użyteczność dla procesu diagnostycznego doceniają lekarze każdej niemal specjalności. O pozornej tylko „łatwości” wykonania tego badania przekonuje się każdy lekarz, który stawia pierwsze kroki przy aparacie USG. Natomiast interpretacja obrazu okazuje się prawdziwą sztuką, a jej opanowanie - bez ryzyka błędów, których konsekwencją jest dobro pacjenta - możliwe jest tylko pod okiem dobrego Mistrza! Na szczęście na naszych kursach masz możliwość uczyć się od najlepszych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem!

Wybierz interesującą Cię tematykę.

Naszą ofertę kierujemy do lekarzy różnych specjalności: radiologów, ortopedów, reumatologów, pediatrów, internistów, ginekologów, chirurgów. Mimo że adresatami są przede wszystkim lekarze, tematyka niektórych szkoleń, szczególnie z zakresu USG narządu ruchu, z pewnością zainteresuje również fizjoterapeutów. Udział w kursach potwierdza certyfikat ukończenia szkolenia oraz punkty przyznawane przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne. Nie zwlekaj i sprawdź czy jest jeszcze możliwość rejestracji na kurs, który Cię interesuje!

Nauka najlepszą inwestycją

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z zakresu: USG jamy brzusznej, USG stawu kolanowego i ramiennego, USG tarczycy i szyi, USG piersi, USG przezciemiączkowe. Zdobądź z nami najwyższe kompetencje w sztuce badania ultrasonograficznego – jesteśmy dumni z tego, ze przez niemal 20 lat mieliśmy swój udział w podnoszeniu kwalifikacji tysięcy lekarzy w Polsce!

Książki