Warsaw Plaza Hotel

Warsaw Plaza Hotel to luksusowy 4 gwiazdkowy hotel wyróżniający się nowoczesnym designem, wyśmienitą kuchnią oraz przestronnymi salami konferencyjnymi stwarzającymi idealnie warunki do organizacji spotkań biznesowych, a także niezapomnianych imprez okolicznościowych.

Dogodna lokalizacja - 2 km od węzła południowej obwodnicy Warszawy, zaledwie 4 km do lotniska im. F. Chopina i jedynie 10 km od centrum Warszawy.

Podziemny parking strzeżony na 64 samochody oraz duży, bezpłatny parking zewnętrzny

 

Profesjonalny kurs USG w Warszawie – poznaj naszą ofertę

Lekarze powinni nieustannie się dokształcać, by skutecznie nieść pomoc swoim pacjentom. Wszystko zaczyna się od poprawnej diagnozy. Jednym z najbardziej powszechnych i bezpiecznych narzędzi diagnostycznych jest badanie USG. Medycyna dostrzega w nim ogromny potencjał, dlatego coraz więcej specjalistów wyposaża swój gabinet w to urządzenie. Aby poprawnie wykonywać to badanie, niezbędne jest ukończenie odpowiedniego kursu, dlatego zaufaj naszym specjalistom i wybierz kursy USG organizowane przez CEDUS.

Szkolenia dla lekarzy w Warszawie w wygodnej formie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w medycynie jest praktyka. Właśnie dlatego oferujemy specjalistyczne kursy USG dopasowane do Twoich potrzeb – w formie hybrydowej lub stacjonarnie. Teoretyczną część zajęć możesz wykonać w domu, natomiast ćwiczenia praktyczne kursu USG odbywają się w jednym z naszych ośrodków w Warszawie. Oferujemy zajęcia w eksluzywnym hotelu w dogodnej lokalizacji, z przestronnymi, nowoczesnymi wnętrzami i salami przystosowanymi do nauki.

Zdobywaj wiedzę pod okiem doświadczonych praktyków

Nasze praktyczne szkolenia dla lekarzy w Warszawie są prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Współpracujemy z pasjonatami, którzy przekazują wiedzę w sposób zrozumiały i przyjazny dla uczestników. Każdy kurs USG organizowany przez CEDUS w Warszawie to niepowtarzalna okazja, aby zdobywać doświadczenie w badaniu USG, ucząc się pod okiem wykwalifikowanych wykładowców.

Kursy USG w Warszawie – zainwestuj w rozwój zawodowy

Oferta naszych szkoleń dla lekarzy jest skierowana do specjalistów pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu USG przezciemiączkowego, tarczycy i szyi, piersi, jamy brzusznej, a także stawu kolanowego i ramiennego. Ukończenie szkoleń jest równoznaczne ze zdobyciem punktów edukacyjnych przyznawanych przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne. Specjaliści biorący udział w kursach USG otrzymują także stosowny certyfikat. Zapoznaj się z harmonogramem naszych szkoleń, wybierz interesującą Cię tematykę i zdobądź nowe umiejętności w Centrum Edukacji Obrazowej.